کدام طبقه آپارتمان را بخریم؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده در زمان خرید آپارتمان، در انتخاب طبقه آپارتمان شک کنید. آیا خرید طبقه اول بهتر است یا طبقه آخر؟ یا دیگر طبفات؟ ما در این مقاله برای خرید بهترین طبقه آپارتمان شما را یاری خواهیم کرد...
برای خرید یا اجاره آپارتمان هر کدام از طبفات مزایا و معایبی دارد که هر فرد نسبت به شرایط خود آن را انتخاب میکند. هر آپارتمانی خصوصیاتی دارد که در ادامه ذکر گردیده است. کدام طبقه آپاراتمان بهتر است

1. دسترسی


در این مورد باید به آسانسور توجه نمود.
اگر ساختمان دارای آسانسور می باشد، دسترسی به طبقات مختلف تفاوتی ندارد، تنها در زمانی که آسانسور خراب باشد دسترسی کمی سخت تر می شود.
همانطور که مشخص است در نبود آسانسور، دسترسی به طبقات اول و پایین تر نسبت به دیگر طبقات راحت تر می باشد. در این مورد می توان گفت طبقه اول مورد مناسب تری است.

2. سر و صدا


هر چه طبقات بالاتری انتخاب کنید مسلما از سر و صدای حیاط و پارکینگ در امان خواهید بود. در نتیجه سر و صدای ماشین ها و بازی بچه ها شما را اذیت نخواهد کرد.

3. چشم انداز و منظره


هر چه طبقات بالاتری را برای اجاره یا خرید انتخاب کنید ویو بهتری از اطراف خواهید داشت.
این مورد برای خیلی از افراد حائز اهمیت است، چون در روحیه افراد بسیار تاثیر می گذارد.

4. امنیت ساختمان


طبقات پایین تر نسبت به طبقات بالاتر، راحت تر مورد سرقت قرار می گیرند. چون برای خارج کدن اموال مسروقه راحت تر بوده و همچنین در صورت لو رفتن امکان فرار بیشتر است.
اگر قصد خرید آپارتمان در طبقه اول را دارید، خانه را به وسایل امنیتی مجهز کنید.

5. خروج در زمان خطر


اگر خدای نکرده آپارتمان دچار حادثه همچون حریق و ... شود امکان فرار از طبقات آخر نسبت به طبقات اول کمتر می باشد. برایخرید آپارتمان حتما به راه فرار ساختمان دقت نمایید.

6. مشکل در ایزوگام آپارتمان


از معایب آپارتمان در طبقه آخر ، چکه کردن سقف در زمان خرابی ایزوگام می باشد. برای رفع آن باید با مدیریت ساختمان هماهنگ شد که گاهی زمان بر می باشد.

7. وچود پمپ آب


در آپارتمانی که پمپ آب ندارد، فشار آب در طبقات بالاتر کمتر بوده و افراد را به مشکل می اندازد. در زمان خرید آپارتمان در طبقات بالاتر حتما به وجود پمپ و سالم بودن آن دقت کنید.

با خواندن این مقاله حتما متوجه شدید که انتخاب طبقه آپارتمان کاملا سلیقه ای است. هم طبقات اول و هم طبقات آخر مزایایی دارند و معایبی...

برای خرید بهترین آپارتمان در اصفهان با ما همراه باشید.
http://matinmelk.ir"با ما خانه دار شوید"


78
0
 
3
لینک کوتاه: ندارد